PH232 - TUCANO TURBOPROP 103" W/Electric Retract ARF V2 | טיסני סילון
- מותג:Phoenix Model
- קוד מוצר:PH232
- זמינות:במלאי
למה לבחור ב-PH232 - TUCANO TURBOPROP 103" W/Electric Retract ARF V2 דרך RC-MODEL?
PH232 - TUCANO TURBOPROP 103" W/Electric Retract ARF V2 הוא מוצר RC של Phoenix Model. הדף מרכז את המידע החשוב ללקוח קצה: התאמה, שימושים, מפרט ותמונות, בלי מחירים ובלי להפנות אתכם החוצה.
- קטגוריה רלוונטית: טיסני סילון
- זיהוי מוצר להזמנה ובירור: דגם PH232 / SKU PH232
- RC-MODEL מסייעת בבדיקת התאמה, זמינות, אביזרים נלווים והצעת מחיר מסודרת בישראל.
PH232 - TUCANO TURBOPROP 103" W/Electric Retract ARF V2
PH232 - TUCANO TURBOPROP 103" W/Electric Retract ARF V2 הוא דף מידע מקצועי עבור טיסני סילון מבית פיניקס מודל. התוכן באתר RC-MODEL נכתב מחדש בעברית כדי לעזור לחובבי שלט, מטיסים ובוני דגמים להבין את השימוש, ההתאמה והמאפיינים המרכזיים של המוצר.
מידע מרכזי
- מוטת כנפיים: 2567mm (101 in)
- אורך: 2209mm (86.9 in)
- משקל טיסה: 16700 - 17700 gr
- Wing area: 100 dm2
- Wing loading: 167g/dm2
- Wing type: Naca airfoils
- Gear type: Electric Retract Gear With CNC Suspension Metal Struts, Electric Controller Box (included)
- Spinner 3 blades: 105mm (Included)
- Radio: 12 channel minimum (Not Included)
- Servo: 8 standard hi-torque servo: 2 aileron; 2 flap; 2 elevator; 1 rudder; 1 steering nose (Not included)
- Servo mount: 21mm x 42 mm
- Propeller: suit with your engine
שימושים והתאמה
המוצר מתאים ללקוחות שמחפשים טיסני סילון, מידע טכני ברור, תמונות יצרן ונתונים להשוואה בין דגמי RC. הדף נבנה כקטלוג מידע ללא מחירים, עם דגש על מפרט, איכות, התאמה למערכות שלט וערך חיפוש אורגני.
סרטון מוצר
סרטון מוטמע לצפייה נוחה מתוך עמוד המוצר.
| מפרט טכני | |
| סוג מוצר | ARF aircraft model |
| אורך | 2209mm (86.9 in) |
| מוטת כנפיים | 2567mm (101 in) |
| משקל טיסה | 16700 - 17700 gr |
| Wing area | 100 dm2 |
| Gear type | Electric Retract Gear With CNC Suspension Metal Struts, Electric Controller Box (included) |
| Feature | - Electric Retract Gear With CNC Suspension Metal Struts, Electric Controller Box (included) - Separate fuselage and wing structure allows compact transportation - Composite carbon material for super strong and light weight - Covered with film polyester, prov... |
| Colour chart | Not update... |
| Packing | BOX DIMENSION - 1279mm X 675mm X 408mm (L x W x H) |
| Wing loading | 167g/dm2 |
| Wing type | Naca airfoils |
| Servo | 8 standard hi-torque servo: 2 aileron; 2 flap; 2 elevator; 1 rudder; 1 steering nose (Not included) |
| Servo mount | 21mm x 42 mm |
| Propeller | suit with your engine |
| מנוע | Turboprop Kingtech K-45 (Not Included) |
| Experience level | Intermediate |
| Plane type | Scale Military |
| Radio | 12 channel minimum (Not Included) |
תגיות: פיניקס מודל, טיסני סילון, RC-MODEL

