GL03-Ka8B ELECTRIC 3,5M 137,8" ARF | דאונים
- מותג:Phoenix Model
- קוד מוצר:GL03-Ka8B
- זמינות:במלאי
למה לבחור ב-GL03-Ka8B ELECTRIC 3,5M 137,8" ARF דרך RC-MODEL?
GL03-Ka8B ELECTRIC 3,5M 137,8" ARF הוא מוצר RC של Phoenix Model. הדף מרכז את המידע החשוב ללקוח קצה: התאמה, שימושים, מפרט ותמונות, בלי מחירים ובלי להפנות אתכם החוצה.
- קטגוריה רלוונטית: דאונים
- זיהוי מוצר להזמנה ובירור: דגם GL03-Ka8B / SKU GL03-Ka8B
- RC-MODEL מסייעת בבדיקת התאמה, זמינות, אביזרים נלווים והצעת מחיר מסודרת בישראל.
GL03-Ka8B ELECTRIC 3,5M 137,8" ARF
GL03-Ka8B ELECTRIC 3,5M 137,8" ARF הוא דף מידע מקצועי עבור דאונים מבית פיניקס מודל. התוכן באתר RC-MODEL נכתב מחדש בעברית כדי לעזור לחובבי שלט, מטיסים ובוני דגמים להבין את השימוש, ההתאמה והמאפיינים המרכזיים של המוצר.
מידע מרכזי
- מוטת כנפיים: 3500mm (137.8 in)
- אורך: 1650mm (64.96 in)
- משקל טיסה: 3700-4000 gr
- Wing area: 75 dm2
- Wing loading: 49g/dm2
- Wing type: HQ profile
- Radio: 6 channel minimum (not included)
- Servo: 4 standard servo: 2 aileron; 1 elevator; 1 rudder (not included)
- Recommended receiver battery: 6.0V 1200mAh NiMH (not included)
- Servo mount: 21mm x 42 mm
- Flap: 2 electric flaps 440mm (not included)
- Propeller: suit with your engine; 12x6; 14x6 foilding (not included)
שימושים והתאמה
המוצר מתאים ללקוחות שמחפשים דאונים, מידע טכני ברור, תמונות יצרן ונתונים להשוואה בין דגמי RC. הדף נבנה כקטלוג מידע ללא מחירים, עם דגש על מפרט, איכות, התאמה למערכות שלט וערך חיפוש אורגני.
סרטון מוצר
סרטון מוטמע לצפייה נוחה מתוך עמוד המוצר.
| מפרט טכני | |
| סוג מוצר | ARF aircraft model |
| אורך | 1650mm (64.96 in) |
| Motor | brushless outrunner 1000-1200 W, 800 KV (not included); Rimfire .46 (not included) |
| מוטת כנפיים | 3500mm (137.8 in) |
| משקל טיסה | 3700-4000 gr |
| Wing area | 75 dm2 |
| Feature | - - Elegant scale appearance with outstanding thermal performance - Extremely lightweight laser-cut all-wood construction - Bolt-on two-piece wing for easy transport and storage - Great scale looks that will grace any flying site - High-quality hardware packa... |
| Colour chart | - White (# 21010) - Ferrari Red (# 21023) |
| Packing | BOX DIMENSION - 1769mm X 475mm X 168mm (L x W x H) |
| Wing loading | 49g/dm2 |
| Wing type | HQ profile |
| Servo | 4 standard servo: 2 aileron; 1 elevator; 1 rudder (not included) |
| Servo mount | 21mm x 42 mm |
| Propeller | suit with your engine; 12x6; 14x6 foilding (not included) |
| Experience level | Intermediate |
| Plane type | Scale Sailplane |
| Lipo cell | 3-4 cells / 3000 – 3200mAh (not included) |
| Esc | 80-100A (not included) |
| Radio | 6 channel minimum (not included) |
| Recommended receiver battery | 6.0V 1200mAh NiMH (not included) |
| Flap | 2 electric flaps 440mm (not included) |
תגיות: פיניקס מודל, דאונים, RC-MODEL

