PH237-TUCANO 95" W/Electric Retract 60cc ARF V2 | טיסני ענק
- מותג:Phoenix Model
- קוד מוצר:PH237-TUCANO
- זמינות:במלאי
PH237-TUCANO 95" W/Electric Retract 60cc ARF V2 הוא דף מידע מקצועי עבור טיסני ענק מבית פיניקס מודל. התוכן באתר RC-MODEL נכתב מחדש בעברית כדי לעזור לחובבי שלט, מטיסים ובוני דגמים להבין את השימוש, ההתאמה והמאפיינים המרכזיים של המוצר.
המוצר מתאים ללקוחות שמחפשים טיסני ענק, מידע טכני ברור, תמונות יצרן ונתונים להשוואה בין דגמי RC. הדף נבנה כקטלוג מידע ללא מחירים, עם דגש על מפרט, איכות, התאמה למערכות שלט וערך חיפוש אורגני.
מילות מפתח רלוונטיות: PH237-TUCANO 95" W/Electric Retract 60cc ARF V2, Phoenix Model, RC-MODEL, Giant Scale Aircraft, טיסני ענק, טיסנים, סרווים, מנועים, סירות שלט וחלקי חילוף.
| מפרט טכני | |
| סוג מוצר | ARF aircraft model |
| אורך | 2048mm (80.6 in) |
| Motor | brushless outrunner 2600-3000 W, 190 KV (Not Included); Rimfire 50cc (not included) |
| מוטת כנפיים | 2400mm (94.5in) |
| משקל טיסה | 10800 - 11000 gr |
| Wing area | 86 dm2 |
| Gear type | Electric Retract With CNC Suspension |
| Spinner size | 115mm (included) |
| Feature | - Designed for compatibility with both GP and EP flight - Electric Retract Gear With CNC Suspension Metal Struts, Electric Controller Box (included) - Separate fuselage and wing structure allows compact transportation - Extremely lightweight laser-cut all-woo... |
| Colour chart | Not update... |
| Packing | BOX DIMENSION - 1279mm X 675mm X 408mm (L x W x H) |
| Wing type | Naca airfoils |
| Servo | 9 standard hi-torque servo: 2 aileron; 2 flap; 2 elevator; 1 rudder; 1 throttle; 1 steering nose. (not included) |
| Servo mount | 21mm x 42 mm |
| Propeller | suit with your engine; 22x8 to 26x10 (not included) |
| מנוע | 50- 60 CC gas engine (two stroke)(not included) |
| Experience level | Intermediate |
| Plane type | Scale Military |
| Lipo cell | 12 cells / 5000 – 6000mAh (not included) |
| Esc | 120A (not included) |
| Recommended receiver battery | 6.0V 2400/2600mAh NiMH (2) (not included) |
תגיות: פיניקס מודל, טיסני ענק, RC-MODEL