PH236-FOCKE-WULF Fw 190A 85'' W/Electric Retract 60cc ARF V2 | טיסני ענק
- מותג:Phoenix Model
- קוד מוצר:PH236-FOCKE-WULF
- זמינות:במלאי
PH236-FOCKE-WULF Fw 190A 85'' W/Electric Retract 60cc ARF V2 הוא דף מידע מקצועי עבור טיסני ענק מבית פיניקס מודל. התוכן באתר RC-MODEL נכתב מחדש בעברית כדי לעזור לחובבי שלט, מטיסים ובוני דגמים להבין את השימוש, ההתאמה והמאפיינים המרכזיים של המוצר.
המוצר מתאים ללקוחות שמחפשים טיסני ענק, מידע טכני ברור, תמונות יצרן ונתונים להשוואה בין דגמי RC. הדף נבנה כקטלוג מידע ללא מחירים, עם דגש על מפרט, איכות, התאמה למערכות שלט וערך חיפוש אורגני.
מילות מפתח רלוונטיות: PH236-FOCKE-WULF Fw 190A 85'' W/Electric Retract 60cc ARF V2, Phoenix Model, RC-MODEL, Giant Scale Aircraft, טיסני ענק, טיסנים, סרווים, מנועים, סירות שלט וחלקי חילוף.
| מפרט טכני | |
| סוג מוצר | ARF aircraft model |
| אורך | 1852mm (72.9 in) |
| מקור וידאו | Official source page YouTube embed |
| Motor | brushless outrunner 2600-3000 W,; Rimfire 50cc (not included) |
| מוטת כנפיים | 2150mm (84.6in) |
| משקל טיסה | 11600 - 12600 gr |
| Wing area | 80 dm2 |
| Gear type | Electric Retract Gear With CNC Suspension |
| Spinner size | 95mm (Included) |
| Colour chart | Not update... |
| Packing | BOX DIMENSION - 1709mm X 640mm X 318mm (L x W x H) |
| Wing loading | 145 g/dm2 |
| Servo | 8 standard hi-torque servo: 2 aileron; 2 flap; 2 elevator; |
| Servo mount | 21mm x 42 mm |
| Propeller | suit with your engine; 22x8 to 26x10 (not included) |
| מנוע | 50- 60 CC gas engine (two stroke) (Not Included) |
| Experience level | Intermediate |
| Plane type | Scale Military |
| Lipo cell | 12 cells / 5000 – 6000mAh (not included) |
| Esc | 120A (not included) |
| Radio | 8 channel minimum (Not Included) |
תגיות: פיניקס מודל, טיסני ענק, RC-MODEL