PH262-EXTRA 260 78'' SIZE 35CC ARF V2 | טיסני 3D
- מותג:Phoenix Model
- קוד מוצר:PH262-EXTRA
- זמינות:במלאי
PH262-EXTRA 260 78'' SIZE 35CC ARF V2 הוא דף מידע מקצועי עבור טיסני 3D מבית פיניקס מודל. התוכן באתר RC-MODEL נכתב מחדש בעברית כדי לעזור לחובבי שלט, מטיסים ובוני דגמים להבין את השימוש, ההתאמה והמאפיינים המרכזיים של המוצר.
המוצר מתאים ללקוחות שמחפשים טיסני 3D, מידע טכני ברור, תמונות יצרן ונתונים להשוואה בין דגמי RC. הדף נבנה כקטלוג מידע ללא מחירים, עם דגש על מפרט, איכות, התאמה למערכות שלט וערך חיפוש אורגני.
מילות מפתח רלוונטיות: PH262-EXTRA 260 78'' SIZE 35CC ARF V2, Phoenix Model, RC-MODEL, 3D Aerobatic Aircraft, טיסני 3D, טיסנים, סרווים, מנועים, סירות שלט וחלקי חילוף.
| מפרט טכני | |
| סוג מוצר | ARF aircraft model |
| אורך | 1848mm (72.7 in) |
| Motor | GA3500R DUALSKY |
| מוטת כנפיים | 2000mm (78 in) |
| משקל טיסה | 5700-5900gr |
| Gear type | Carbon fiber for main gear (included) |
| Spinner size | Carbon Spinner 86mm (included) |
| Gravity CG | 145mm (5.7 in) Back from the leading edge of the wing, at the fuselage |
| ESC | 120HV |
| Battery | Two 6S 3300-3700 mAh |
| Prop | 19x10, 20x8 wood or carbon electric |
| SERVO | Metal gear hi-torque servos |
| 2 Aileron | hi-torque 30-40 kg ( Standard size: 20x40mm ) |
| 1 Rudder | hi-torque 16-22 kg ( Medium size: 18x36mm ) |
| Feature | - Capable of both precise and extreme 3D aerobatics - Designed for compatibility with both GP-EP flight - Factory-painted Carbon fiber Spinner (included) - Factory-painted Carbon fiber Main langding gear and tail gear (included) - Factory-painted fiberglass c... |
| Colour chart | - White (# 21010) - Cub Yellow (# 21030) - Corsair Blue ( #21019) - Sky Blue (# 21053) - Ferrari Red (# 21023) - Grey (# 21011) - Black (# 21071) |
| Packing | Packing BOX DIMENSION - mm X mm X mm (L x W x H) |
| מיכל דלק | 360ml |
| 2 Elevator | hi-torque 16-22 kg ( Medium size: 18x36mm ) |
| 1 Throttle | hi-torque 12 kg ( Medium size: 18x36mm ) (Gas Power) |
| Engine 35cc Propeller | Carbon gas 20 x 8 |
| Engine 38cc Propeller | Carbon gas 20 x 9 |
תגיות: פיניקס מודל, טיסני 3D, RC-MODEL