Hitec SG33BL-CAN CAN & DroneCAN Servo | סרווים CAN ו-DroneCAN
- מותג:Hitec
- קוד מוצר:SG33BL-CAN
- מק"ט:34336
- זמינות:במלאי
למה לבחור ב-Hitec SG33BL-CAN CAN & DroneCAN Servo דרך RC-MODEL?
Hitec SG33BL-CAN CAN & DroneCAN Servo הוא מוצר RC של Hitec. הדף מרכז את המידע החשוב ללקוח קצה: התאמה, שימושים, מפרט ותמונות, בלי מחירים ובלי להפנות אתכם החוצה.
- קטגוריה רלוונטית: סרווים CAN ו-DroneCAN
- זיהוי מוצר להזמנה ובירור: דגם SG33BL-CAN / SKU 34336
- RC-MODEL מסייעת בבדיקת התאמה, זמינות, אביזרים נלווים והצעת מחיר מסודרת בישראל.
Hitec SG33BL-CAN CAN & DroneCAN Servo
Hitec SG33BL-CAN CAN & DroneCAN Servo הוא דף מידע מקצועי עבור סרווים CAN ו-DroneCAN מבית הייטק. התוכן באתר RC-MODEL נכתב מחדש בעברית כדי לעזור לחובבי שלט, מטיסים ובוני דגמים להבין את השימוש, ההתאמה והמאפיינים המרכזיים של המוצר.
מידע מרכזי
- מק"ט: 34336
- ברקוד EAN: 0669962343367
- כמות מינימום: 10
- סוג מוצר: Hitec servo actuator
- סוג בקרה: Digital
- דרגת הגנה: IP68
- סוג מנוע: BLDC
- סוג גיר: MPD 1st Gear & 3 Hardened Steel Gears
שימושים והתאמה
המוצר מתאים ללקוחות שמחפשים סרווים CAN ו-DroneCAN, מידע טכני ברור, תמונות יצרן ונתונים להשוואה בין דגמי RC. הדף נבנה כקטלוג מידע ללא מחירים, עם דגש על מפרט, איכות, התאמה למערכות שלט וערך חיפוש אורגני.
| מפרט טכני | |
| סוג מוצר | Hitec servo actuator |
| מק"ט | 34336 |
| ברקוד EAN | 0669962343367 |
| סוג בקרה | Digital |
| כמות מינימום | 10 |
| דרגת הגנה | IP68 |
| סוג מנוע | BLDC |
| סוג גיר | MPD 1st Gear & 3 Hardened Steel Gears |
| מתח מינימלי | 9 |
| מתח מקסימלי | 15 |
| מקודד / מהלך | Magnetic Encoder |
| מידת מסגרת | 33 mm CLASS |
| BEARINGS | 6 Ball & 2 Needle Bearing |
| CURRENT DRAW AT IDLE | 30 mA (At 12V) |
| MAXIMUM CURRENT DRAW | 10,000 mA (At 12V) |
תגיות: הייטק, סרווים CAN ו-DroneCAN, RC-MODEL

